porównywarka hostingów - hostdog
 

Startujesz z nową działalnością albo chcesz odswieżyć wizerunek swojej firmy? Dobrze trafiłeś!

Przygotowaliśmy pakiet usług, który zapewni Ci efektywną promocję już od samego początku.
Być może zastanawiasz się w jaki sposób wybić się ze swoją ofertą, jak dotrzeć do klientów możliwie niskim kosztem? Wydaje się, że opcji jest wiele. Możesz wydrukować ulotki i rozdawać je w swojej okolicy. Możesz wydrukować i powiesić plakaty reklamowe lub billboard. Możesz wykupić ogłoszenie w regionalnej prasie. Ale tak naprawdę, po przeanalizowaniu każdej z tych metod okazuje się, że koszty wcale nie są takie małe a Ty nie masz żadnej gwarancji, że ten czy inny sposób promocji sprowadzi do Ciebie choćby jednego zainteresowanego klienta.

My proponujemy - zamiast tradycyjnych form reklamy zainwestuj w dobrą stronę internetową, pozycjonowanie i profesjonalną identyfikację wizualną. Dzięki temu zdobędziesz przewagę już na samym początku: zbudujesz spójny wizerunek, swoją ofertę zaprezentujesz na atrakcyjnej stronie www oraz zdobędziesz potencjalnych klientów, którzy trafią na Twoją stronę z wyszukiwarki internetowej (a więc od razu będą zainteresowani tym, co oferujesz).

Pakiet usług, który przygotowaliśmy obejmuje:

  • wykonanie firmowej strony internetowej z indywidualnie zaprojektowaną grafiką
  • system CMS (panel administracji) wraz z dodatkowymi modułami do wyboru (np. galeria zdjęć, katalog produktów; szczegółową listę dostępnych funkcji znajdziesz poniżej)
  • projekt logo (przygotowanie sześciu projektów logo oraz dowolną ilość poprawek dwóch wybranych przez Ciebie projektów)
  • pozycjonowanie do trzech wybranych przez Ciebie fraz (słów kluczowych) w wyszukiwarkach internetowych
  • rejestrację dowolnej domeny (adresu internetowego) i roczny hosting (utrzymanie strony na serwerze)

Strona internetowa i system CMS

Od ponad 9 lat zajmujemy się tworzeniem stron internetowych dla firm, w tym czasie zrealizowaliśmy ponad 150 serwisów. Mamy doświadczenie i kompetencje w zakresie budowy profesjonalnego wizerunku w internecie. Zapraszamy do przejrzenia naszych realizacji.

Twoja nowa strona zostanie zaprojektowana od podstaw przez naszych grafików. Następnie projekt prześlemy do Ciebie i dopracujemy go wspólnie bazując na Twoich uwagach. Po akceptacji projektu przystąpimy do realizacji działającej strony. Udostępnimy Ci link testowy, pod którym będziesz mógł na bieżąco obserwować rozwój serwisu.

Strona będzie zintegrowana z panelem administracji, który umożliwi Ci łatwe dokonywanie zmian w treści oraz dodawanie plików i zdjęć. Do budowy Twojego serwisu wykorzystamy nasz ulubiony CMS - MODX. Więcej o samym systemie CMS możesz dowiedzieć się na naszej stronie informacyjnej: www.modxcms.pl

Dzięki wykorzystaniu systemu CMS ilość podstron na stronie jest praktycznie nieograniczona i wraz z rozwojem swojej firmy możesz dodawać kolejne podstrony informacyjne aby zaprezentować np. nową ofertę.

Do strony wdrożymy dwa wybrane przez Ciebie moduły dodatkowe.

  • galeria zdjęć (obsługiwana przez panel administracji, z funkcją hurtowego wgrywania zdjęć i automatycznym tworzeniem miniaturek)
  • katalog produktów (prezentacja Twoich produktów na stronie, dowolna ilość kategorii produktów, każdy produkt może posiadać zdjęcie, opis i dodatkowe pola wg Twoich wymagań, np. cena, waga, opakowanie itp.)
  • newsletter (funkcja zapisywania użytkowników do newslettera oraz masowej wysyłki wiadomości do zarejestrowanych użytkowników)
  • wyszukiwarka treści na stronie (przydatna jeśli zamierzasz rozbudowywać stronę lub jeśli Twój serwis będzie zawierał dużo treści. Użytkownik wpisując słowo kluczowe łatwo może odnaleźć interesującą go podstronę)
  • animowany nagłówek (slider) zdjęciowy, który możesz wykorzystać np. do prezentacji aktualnych promocji, zdjęcia do nagłówka możesz podmieniać samodzielnie w panelu administracji (przykład slidera na stronie: www.slonecznegminy.com)

Projekt logo

Mimo, że często właściciele firm samodzielnie projektują swoje logo  to identyfikacja wizualna i wizerunek firmy są na tyle ważne, że warto już na samym początku powierzyć to zadanie specjalistom. Identyfikacja wizualna jest tym, co buduje obraz Twojej firmy w głowie klienta. Często jeden rzut oka na logo pozwala klientowi wyrobić sobie zdanie czy ma do czynienia z profesjonalistami czy przysłowiową "firmą krzak". Jednocześnie cały wizerunek, cała oprawa graficzna Twojej firmy powinny być ze sobą spójne i jednoznacznie kojarzyć się z Twoją marką.

Wiemy jak osiągnąć powyższe cele. Dobór odpowiedniej kolorystyki, kształtu, kroju tekstu, kompozycji - nasi kreatywni specjaliści zajmą się tym dla Ciebie.

W ramach pakietu przygotujemy dla Ciebie 6 projektów logo oraz dowolną ilość modyfikacji dwóch wybranych przez Ciebie projektów.

Po akceptacji projektu logo przygotujemy je w kilku wariantach i formatach do wykorzystania na różnych nośnikach reklamowych. Otrzymasz podstawową księgę znaku w postaci pliku PDF, gdzie przedstawimy zasady wykorzystania znaku w kreacjach reklamowych, szczegółowo opiszemy zastosowaną kolorystykę i zalecaną typografię (krój czcionki).

Taki pakiet pozwoli Ci na tworzenie reklam drukowanych, oklejenie samochodu, wydrukowanie wizytówek - wszystko w spójnej oprawie graficznej. Domknięciem Twojej identyfikacji wizualnej będzie stworzona przez nas strona internetowa.

Poniżej prezentujemy przykłady zaprojektowanych przez nas logotypów:

 

Test
    Copyright 2013 by Invidia