porównywarka hostingów - hostdog
 

Przykładowe wyceny

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie, adekwatnie do zakresu prac. Dzięki optymalizacji kosztów możesz być pewnym, że proponowane przez nas ceny są konkurencyjne. Aby uzyskać wstępną wycenę swojego projektu wyślij nam zapytanie ofertowe.

Poniżej podajemy przykładowe, orientacyjne wyceny różnego typu projektów:

Zakres prac: Wycena:
Strona internetowa: wersja podstawowa
Indywidualny projekt graficzny, strona główna oraz podstrony: o firmie, oferta (tekst+zdjęcia), kontakt. W kontakcie mapka dojazdu oraz formularz zapytania. Zgłoszenie strony do wyszukiwarek.
700 zł
Strona internetowa: aktualności, formularz zamówienia, CMS MODX
Indywidualny projekt graficzny. Strona główna z aktualnościami, podstrony: o firmie, aktualności, oferta (kilka poddziałów), kontakt. W kontakcie mapka dojazdu i formularz zamówienia. System CMS MODX do edycji treści podstron i oferty. Zgłoszenie strony do wyszukiwarek. 1200 zł
Strona internetowa: elementy flash i galeria, CMS MODX
Indywidualny projekt graficzny. Strona główna, podstrony: o firmie, aktualności, oferta (kilka poddziałów), galeria zdjęć z możliwością podziału na kategorie, kontakt. Mapka dojazdu, formularz kontaktowy, animowany nagłówek graficzny. System CMS MODX do edycji treści i wstawiania zdjęć do galerii.
1400 zł
Strona internetowa: rozbudowana witryna firmowa, katalog produktów, newsletter, system CMS MODX
 
Indywidualny projekt graficzny. Strona główna, opracowanie do 10 podstron tekstowych, moduł katalogu produktów, moduł newslettera, formularz kontaktowy, mapka dojazdu, animowany nagłówek. System CMS MODX do edycji treści z możliwością dodawania kolejnych podstron. Zgłoszenie do wyszukiwarek. Instrukcja obsługi i szkolenie z obsługi systemu CMS 2h. Hosting (utrzymanie strony) przez 1 rok w cenie.
1900 zł
Sklep internetowy: wdrożenie Prestashop
Wdrożenie sklepu internetowego Prestashop. Indywidualny projekt graficzny i integracja ze sklepem. Instalacja modułów płatności online, integracja z porównywarkami cen. Wstępna konfiguracja sklepu. Szkolenie z obsługi 2h.
1000 zł
Sklep internetowy: indywidualna aplikacja  
Sklep internetowy wykonany na indywidualne zamówienie klienta. Indywidualny projekt graficzny. Dobór systemu open-source lub wykonanie od podstaw. Konfiguracja i instalacja na serwerze. Integracja modułów płatności. Szkolenie z obsługi 2h.
od 1800 zł


Podane wyceny są orientacyjne. Dokonane przy założeniu, że wszystkie dostarczane nam materiały (teksty, zdjęcia) są przygotowane w formie elektronicznej. Wszystkie podane ceny są kwotami netto.

    Copyright 2013 by Invidia